Nabídka na odkup osobního vozidla Škoda Roomster v majetku Města Jiříkov

roomsterMěsto Jiříkov zveřejňuje nabídku na odkoupení služebního vozidla v majetku Města Jiříkov značky Škoda Roomster 1,4 16V, za minimální nabídkou cenu za vozidlo ve výši 60 000,- Kč.

Nabídky je možno zasílat poštou nebo doručit osobně na adresu Městský úřad Jiříkov, Náměstí 464/1, 407 53 Jiříkov, podatelna městského úřadu, v uzavřené a označené obálce s textem „NABÍDKA – ODKUP OSOBNÍHO VOZIDLA“, a to do 27.9.2017, do 12:00 hodin
Nabídka musí obsahovat údaje o zájemci, kontaktní údaje a výši nabídkové ceny za vozidlo, která nesmí být nižší než stanovená minimální nabídková cena. Po ukončení lhůty pro podávání nabídek, budou doručené nabídky otevřeny a vyhodnoceny.  Jediné kritérium je nabídková cena. Z došlých nabídek bude vybrán zájemce s nejvyšší nabídkovou cenou. Se zájemcem, který předloží kompletní nabídku na odkoupení osobního vozidla, včetně nejvyšší nabídkové ceny, bude uzavřena kupní smlouva na vozidlo, kdy při podpisu kupní smlouvy bude prodejce požadovat složení nabídnuté finanční částky do pokladny Městského úřadu Jiříkov. Po podpisu smlouvy a uhrazení nabídnuté finanční částky do pokladny Městského úřadu Jiříkov budou dohodnuty další úkony spojené s přepisem vozidla.
K poskytnutí bližších informací k osobnímu vozu nebo domluvení prohlídky je možno se obrátit na pana Bc. Jiřího Semeráda, vedoucího odboru vnitřní správy, Městský úřad Jiříkov, tel: 724 929 542, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Základní informace o vozidle:

 • Osobní vozidlo: Škoda Roomster
 • Obsah: 1,4 16V (63 kW)
 • Uvedení do provozu: 12/2006
 • Najeto Km: 110 tis.
 • Výbava: Style
 • Ostatní výbava: 2x klíč k vozidlu, centrální zamykání v klíčku, manuální klimatizace, tažné zařízení, přední okna elektrická, elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka, mříž zavazadlového prostoru, autorádio, zamykání zpátečky.

Nalezené štěně

Dne 11.09.2017 byl v ranních hodinách odchycen pes středního plemene, tmavě hnědé barvy se světlejšími slechy a tlapkami. Pejsek měl černý obojek ale nebyl označen známkou.  Volně se pohyboval v ulicích Svobodova a 9.května. Jedná se o odrostlejší štěně, které se možná někomu zaběhlo. Máte-li bližší informace týkající se tohoto psa nebo je-li pejsek Váš, kontaktujte prosím tel.: 722 092 090 (MP Jiříkov) nebo 412 338 350 (Odbor výstavby a ŽP).

DSCN6202 DSCN6203 DSCN6205

Informace o počtu a sídle volebních okrsků ve městě Jiříkově pro volby do zastupitelstev krajů, konané ve dnech 7. – 8.10.2016

Na základě § 14c odst. 1 písm. f) zákona č. 247/1995 Sb., o volbách do Parlamentu České republiky a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů oznamuji počet a sídla volebních okrsků ve městě Jiříkově takto:

Volební okrsek č. 1 – sídlo: místnost v budově Klubu důchodců Jiříkov, Náměstí č. p. 3, v přízemí vlevo - pro voliče podle místa, kde jsou přihlášeni k trvalému pobytu v ul. Svobodova, Máchova, Antonínova, Jiráskova, Oldřichova, Mánesova, 9. května, Šluknovská, Tylova, Karlova, Františkova, Petrova, Jiřího, Štefánikova, Tyršova, Londýnská (pouze č. p. 563/3), Čapkova (pouze č. p. 812) a Náměstí.

Volební okrsek č. 2– sídlo: budova Základní školy Jiříkov, Filipovská č. p. 680 (vchod do volební místnosti z ul. Moskevská) - pro voliče podle místa, kde jsou přihlášeni k trvalému pobytu v ul. Moskevská, Březinova, Filipovská, Pražská, Čapkova, Teplická, Rumburská, Mělnická, Plzeňská, Hradecká, Liberecká, Kutnohorská, Brněnská, Londýnská a Dvořákova.

Volební okrsek č. 3 – sídlo: Sokolovna Tělocvičná jednota Sokol Filipov, Filipov č. p. 207 - pro voliče podle místa, kde jsou přihlášeni k trvalému pobytu v ul. Fibichova, Zahradní, Pohraniční, Na Vyhlídce, Bezručova a ve Filipově.

Michal Maják, starosta města Jiříkova

Česká Obec

CO jirikov_500_rgbAktuální informace o dění v našem městě teď nově i ve vašem mobilním telefonu – prostřednictvím aplikace „Česká Obec“

Město Jiříkov se zapojilo do projektu „Česká Obec“. Česká Obec je projekt, mobilní aplikace a jednotné místo, na kterém občané nejen města Jiříkov získají rychlé a aktuální informace o událostech ve svém okolí, tj. nejen o svém městě, ale např. i o obci, kde se právě nacházejí a tráví volný čas, kde mají svou chalupu, nebo jen o obci, která je zajímá.

Zeptali jsme se proto projektového manažera České Obce pana Davida Jedlinského, čím je tato mobilní aplikace zajímavá?

Jak se říká, v jednoduchosti je síla, a právě to je pořekadlo, které naši aplikaci vystihuje, ačkoli je to moderní, přehledný a praktický komunikátor mezi vaší obcí a uživatelem aplikace.

Celý článek...

Změna otevírací doby

Změna otevírací doby Městské knihovny Jiříkov OD 17.07.2017

 • Po.    14:00 – 19:00
 • Ut.    Zavřeno
 • St.     09:30 – 12:30
 • Čt.     Zavřeno
 • Pá.    13:00 – 18:00

Uzavření komunikace Tylova u č.p. 6, Jiříkov

Dne 4.5.2017 byla z důvodu havarijního stavu nemovitosti č.p. 6 uzavřena místní komunikace Tylova. K uzavření komunikace před domem č.p. 6 v Tylově ulici došlo na základě výzvy k součinnosti vydané Městským úřadem Rumburk, stavebním úřadem, která odkazuje na statický posudek, kdy aktuálně hrozí ke zřícení komínů do přilehlé komunikace, jihovýchodního štítu na sousední nemovitost a zbylé konstrukce krovu a stropu.

Odbor MH a BH

Výzva

Spolek Jiřík z Jiříkova a  Spolek jiříkovských betlémářů vyzývají všechny děti a mladé kutily, aby pomohli uspořádat v Jiříkově výstavu dětské tvorby tím, že zapůjčí na výstavu svá dílka. Vítány budou výtvory ze stavebnic  Merkur,  Trix, Construktiv, Lego, dále pak modely lodí, letadel, aut a další.

Vyzýváme všechny dědečky a babičky, maminky a tatínky, kteří si svá dílka z mládí uschovali, aby se  pochlubili, jak v době, kdy  nebyly tablety  a  chytré  telefony, využívali  svůj volný čas. Výstava bude zahájena 23. září 2017 a potrvá do 24. září 2017 vždy od 10.00 do 17.00 hod. v prostorách bývalé spořitelny v Jiříkově.

Dotazy vám zodpoví O. Podzimek.
Tel.č.: 736482500, E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Město Šluknov informuje - rekonstrukce a stěhování radnice ve Šluknově

Město Šluknov informuje veřejnost a všechny občany o plávaném zahájení komplexní rekonstrukce budovy radnice na nám. Míru 1, která bude zahájena 1. dubna 2017.

V této souvislosti dojde v první polovině měsíce března 2017 ke stěhování všech odborů a kanceláří, které mají na radnici sídlo do náhradních prostor městské ubytovny v Království čp. 10 (starostka, tajemnice, Odbor vedení města, Odbor rozvoje a ŽP, Odbor ekonomický, Odbor vnitřní správy a Odbor správy majetku), částečně pak do prostor pečovatelských bytů v Lužické ulici čp. 1093, naproti nádraží ČD (Odbor vnitřní správy – úsek sociální práce).

Úřední dny a hodiny zůstávající nadále zachovány: pondělí a středa 7:30 – 11:30 hodin a 12:30 – 16:30 hodin, mimo úřední hodiny jen po předchozí dohodě.

V náhradních prostorách by měl městský úřad sídlit do poloviny roku 2018, kdy je plánováno dokončení rekonstrukce radnice. O obnovení provozu v budově radnice bude veřejnost opětovně informována.

Odbor stavební úřad zůstává nadále umístěn v dosavadních prostorách na nám. Míru čp. 285.

Městská policie bude mít rovněž nadále své sídlo v dosavadních prostorách budovy radnice na nám. Míru 1.

Více informací, vč. komplexního seznamu kontaktů na jednotlivé odbory a zaměstnance a odkazů na on-line mapy na umístění náhradních prostor městského úřadu najdete na www.mesto-sluknov.cz

Velmi děkujeme občanům a široké veřejnosti za pochopení, že v době první poloviny měsíce března 2017, kdy bude probíhat stěhování radnice, bude provoz městského úřadu částečně omezen.

Náhodné foto