Šluknovská liga

Tisk

5. kolo – vybíjená 23. 5. 2012 - Turnaj děvčat ve vybíjené v rámci Šluknovské ligy tradičně pořádá naše škola. Během dubna a května nám p. Jirkovský a p. Barták za občasné pomoci chlapců z 8. třídy připravili hřiště. I letos nám dokonale přálo slunečné počasí. Naše děvčata přes úvodní zaváhání se Šluknovem předváděla hru za hranicí svých možností a nakonec získala pěkné 3. místo za vítězným Rumburkem Nemocnicí a druhým Šluknovem. Za námi v poli poražených zůstala družstva Mikulášovic, Dolní Poustevny a ZŠ Tyršova Rumburk. Závěrem chceme poděkovat Spartaku Jiříkov, oddílu tenisu (p. Jirkovský, p. Barták), bez kterého bychom turnaj nemohli organizovat a děvčatům blahopřejeme k vynikajícímu umístění. Připomínáme, že v konkurenci ostatních týmů 8. -9. tříd reprezentovaly naši školu především dívky ze 6. -7. třídy.

za ZŠ Jiříkov – Mgr. Jaroslav Vomáčka a p. uč. Jan Kolář