Nabídka na odkup osobního vozidla Škoda Roomster v majetku Města Jiříkov

roomsterMěsto Jiříkov zveřejňuje nabídku na odkoupení služebního vozidla v majetku Města Jiříkov značky Škoda Roomster 1,4 16V, za minimální nabídkou cenu za vozidlo ve výši 60 000,- Kč.

Nabídky je možno zasílat poštou nebo doručit osobně na adresu Městský úřad Jiříkov, Náměstí 464/1, 407 53 Jiříkov, podatelna městského úřadu, v uzavřené a označené obálce s textem „NABÍDKA – ODKUP OSOBNÍHO VOZIDLA“, a to do 27.9.2017, do 12:00 hodin
Nabídka musí obsahovat údaje o zájemci, kontaktní údaje a výši nabídkové ceny za vozidlo, která nesmí být nižší než stanovená minimální nabídková cena. Po ukončení lhůty pro podávání nabídek, budou doručené nabídky otevřeny a vyhodnoceny.  Jediné kritérium je nabídková cena. Z došlých nabídek bude vybrán zájemce s nejvyšší nabídkovou cenou. Se zájemcem, který předloží kompletní nabídku na odkoupení osobního vozidla, včetně nejvyšší nabídkové ceny, bude uzavřena kupní smlouva na vozidlo, kdy při podpisu kupní smlouvy bude prodejce požadovat složení nabídnuté finanční částky do pokladny Městského úřadu Jiříkov. Po podpisu smlouvy a uhrazení nabídnuté finanční částky do pokladny Městského úřadu Jiříkov budou dohodnuty další úkony spojené s přepisem vozidla.
K poskytnutí bližších informací k osobnímu vozu nebo domluvení prohlídky je možno se obrátit na pana Bc. Jiřího Semeráda, vedoucího odboru vnitřní správy, Městský úřad Jiříkov, tel: 724 929 542, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Základní informace o vozidle:

• Osobní vozidlo: Škoda Roomster
  • Obsah: 1,4 16V (63 kW)
  • Uvedení do provozu: 12/2006
  • Najeto Km: 110 tis.
  • Výbava: Style
  • Ostatní výbava: 2x klíč k vozidlu, centrální zamykání v klíčku, manuální klimatizace, tažné zařízení, přední okna elektrická, elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka, mříž zavazadlového prostoru, autorádio, zamykání zpátečky.